تاریخ انتشار: شنبه 18 شهریور 1402
قهرمانی تیم فوتبال فرزندان پسر پتروشیمی جم در مسابقات صنعت پتروشیمی کشور

  قهرمانی تیم فوتبال فرزندان پسر پتروشیمی جم در مسابقات صنعت پتروشیمی کشور

تیم فوتبال فرزندان پسر زیر ۱۷ سال پتروشیمی جم با قهرمانی در مسابقات صنعت پتروشیمی کشور به مسابقات وزارت نفت راه یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم، پنجمین دوره مسابقات ورزشی فرزندان پسر زیر ۱۷ سال صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی پتروشیمی شازند و در شهرک مهاجران با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار و در رشته‌های فوتبال، تنیس روی میز، شطرنج و شنا برگزار شد.

امور ورزش پتروشیمی جم نیز با حمایت مدیریت ارشد سازمان و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدام به اعزام یک تیم در رشته فوتبال به این مسابقات کرد.

فرزندان برومند پتروشیمی جم که همواره همچون پدران خود ثابت کرده‌اند چه در میدان کار و تلاش و چه در میدان ورزش، سرامد شرکت‌های پتروشیمی منطقه و کشور هستند، این بار نیز اقتدار خود را به رخ رقیبان کشیدند و ضمن کسب مقام قهرمانی این رقابت‌ها موفق به دریافت مجوز حضور در مسابقات وزارت نفت به عنوان نماینده صنعت پتروشیمی کشور گردیدند.

بازیکنان تیم پتروشیمی جم را در این مسابقات آقایان "ابوالفضل سلیمان شعار"، "امیرحسین خادمی"، "اسماعیل احمدی"، "طاها اسفندیاری"، "ماهان محمدزاده"، "اشکان سلیمان شعار"، "عرشیا جعفری"، "رضا کوهی"، "علی جوادی‌نیا"، "مهدی رحیمی"، "علی‌اکبر کرمی‌فرد"، "عرفان فربد"، "سید طاها هاشمی"، "سپهر بهلولوند"، "امیر حسین پورافشار"، "مهدی ابراهیمی"، "نوید رحیم‌زادگان"، "محمد تیموری" و "عرشیا عابدی" تشکیل می‌دادند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات «کریم باصولی» به عنوان مربی و «علی ابراهیمی» به عنوان سرپرست، تیم را همراهی می‌کردند.
تصاویر
  • قهرمانی تیم فوتبال فرزندان پسر پتروشیمی جم در مسابقات صنعت پتروشیمی کشور
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است