تاریخ انتشار: شنبه 18 شهریور 1402
نایب قهرمانی تیم شنای فرزندان پسر 18 تا 25 سال پتروشیمی جم

  نایب قهرمانی تیم شنای فرزندان پسر 18 تا 25 سال پتروشیمی جم

تیم شنای فرزندان پسر ۱۸ تا ۲۵ سال پتروشیمی جم در یازدهمین دوره از مسابقات صنعت پتروشیمی کشور با دریافت ۷ مدال طلا، ۱۳ مدال نقره و ۲ مدال برنز موفق به کسب مقام دوم شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ یازدهمین دوره مسابقات ورزشی فرزندان پسر ۱۸ تا ۲۵ سال صنعت پتروشیمی کشور در رشته‌های مختلف به میزبانی پتروشیمی شازند و در شهرک مهاجران برگزار شد.

فرزندان پسر ۱۸ تا ۲۵ سال پتروشیمی جم نیز با یک تیم در رشته شنا، در این دوره از مسابقات حضور پیدا کردند و با کسب ۷ مدال طلا، ۱۳ مدال نقره و ۲ مدال برنز بعد از پتروشیمی تبریز در جایگاه دوم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

در این دوره از مسابقات، بازیکنان تیم شنای فرزندان پتروشیمی جم را آقایان "سید عماد بنی جمالی" (دو طلا، یک نقره)، "محمد مهدی مولایی" (دو نقره، یک برنز)، "سید فواد بنی جمالی" (یک طلا و دو نقره)، سهند قائد (یک طلا و دو نقره)، "حامد دانشگر" (سه نقره)، "آرش گنجه" (یک طلا و یک نقره)، "محمد مهدی هاشمی" (یک نقره و یک برنز) و "محمد مهدی ابراهیم‌زاده" (دو نقره و یک برنز) تشکیل می‌دادند.

گفتنی است آقایان «احمد منصورزاده» به عنوان مربی و «سید حمیدرضا میرشفیعی» به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‌کردند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم ضمن تبریک این موفقیت به ورزشکاران، مربیان و کارکنان مجموعه پتروشیمی جم، بر خود واجب می‌داند از تمامی عزیزانی که در شکل‌گیری و اعزام این تیم نقش ایفا کرده‌اند، تشکر و قدردانی نماید.

تصاویر
  • نایب قهرمانی تیم شنای فرزندان پسر 18 تا 25 سال پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است