تاریخ انتشار: شنبه 31 خرداد 1399
حضور هدفمند پتروشیمی جم در اولین کنفرانس لوله و اتصالات پلی اتیلنی کشور با رویکرد بازاریابی و معرفی محصولات

  حضور هدفمند پتروشیمی جم در اولین کنفرانس لوله و اتصالات پلی اتیلنی کشور با رویکرد بازاریابی و معرفی محصولات

پتروشیمی جم به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گرید لوله در کشور که بیش از یک سوم از سهم بازار داخل را در اختیار دارد با هدف بازاریابی و تعامل با مشتریان بالقوه و بالفعل در این کنفرانس به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های موجود درخصوص بهبود خواص گریدهای موجود و طراحی گریدهای جدید با کاربری لوله های آبیاری قطره‌ای 3510-3520 و 235 F6 پرداخت.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم اولین کنفرانس بین المللی لوله های پلی الفینی به همت انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن و حمایت تولید کنند گان مواد اولیه لوله های پلی الفینی و صنایع پایین دستی و بالادستی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و پیشگیرانه در روزهای 25 و 26 خرداد 99 در محل هتل المپیک تهران در دو سالن موازی اصلی و فرعی برگزار شد.
پتروشیمی جم به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گرید لوله در کشور که بیش از یک سوم از سهم بازار داخل را در اختیار دارد با هدف بازاریابی و تعامل با مشتریان بالقوه و بالفعل در این کنفرانس به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های موجود درخصوص بهبود خواص گریدهای موجود و طراحی گریدهای جدید با کاربری لوله های آبیاری قطره‌ای 3510-3520 و 235F6 پرداخت.
همچنین برنامه های آتی و نتایج دستاوردهای متخصصان پژوهش و فناوری درخصوص تولید گریدهای جدید مقاوم در برابر کلر، سرما و گرما در این کنفرانس 2 روزه ارائه شد.
کنفرانس بین المللی لوله های پلی الفینی در 3 بخش شامل ارائه مقالات، کارگاه های آموزشی و محیط نمایشگاهی در خصوص آخرین نوآوری های سیستم های لوله های پلی اولفینی دنیا با هدف تعامل و ارتباط دوسویه با تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن، ماشین آلات و تکنولوژی های تولید مستربچ و بازاریابی به کار خود پایان داد.
در حاشیه این رویداد تخصصی، غرفه جم میزبان مشتریان و فعالان قرار گرفت و بازخوردهای مشتریان از طریق فرم های نظرسنجی جهت شنیدن صدای مشتریان و‌ ارایه خدمات هر چه بهتر دریافت شد.

تصاویر
  • حضور هدفمند پتروشیمی جم در اولین کنفرانس لوله و اتصالات پلی اتیلنی کشور با رویکرد بازاریابی و معرفی محصولات
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است