تاریخ انتشار: دوشنبه 09 دی 1398
دیدار رئیس جمهور با فعالان عرصه صنعت پتروشیمی

  دیدار رئیس جمهور با فعالان عرصه صنعت پتروشیمی

دکتر روحانی در این مراسم جهش در صنعت پتروشیمی را افتخاری ملی برشمرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، همزمان با گرامیداشت روز صنعت پتروشیمی ایران، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی صبح روز دوشنبه (9 دی ماه) با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی، بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیران عامل هلدینگ‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی دیدار و گفتگو کرد.

در حاشیه برگزاری این مراسم، نمایشگاه تخصصی با حضور شرکت‌های فعال در عرصه صنعت پتروشیمی برگزار شد و محمدرضا سعیدی در غرفه پتروشیمی جم به معرفی محصولات و ارائه گزارشی از عملکرد شرکت پتروشیمی جم پرداخت. 

دکتر روحانی جهش در صنعت پتروشیمی را افتخاری ملی برشمرد و با قدردانی از همه مدیران، کارآفرینان و تلاش‌گران در عرصه صنعت پتروشیمی، تاکید کرد: درآمد کنونی صنعت پتروشیمی کشور حدود ۱۷ میلیارد دلار است که در پایان گام دوم این صنعت یعنی تا سال ۱۴۰۰ به ۲۵ میلیارد دلار و در پایان گام سوم، به ۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید.

وی با بیان این که دشمنان از سال 1397 جنگ همه جانبه اقتصادی علیه ایران راه انداخته اند که تاکنون در همه عرصه ها ناموفق بوده اند، گفت: روند رشد شاخص‌ها و آمارها به رغم فشارهای اقتصادی شدید، نشان می‌دهد در سایه تلاش بی‌وقفه سرداران جبهه اقتصاد و اگاهی و حضور شجاعانه و هشیارانه مردم همیشه در صحنه، دشمنان در پیشبرد طرح‌های خود ناکام مانده‌اند.

تصاویر
  • دیدار رئیس جمهور با فعالان عرصه صنعت پتروشیمی
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است