تاریخ انتشار: دوشنبه 02 مهر 1397
حضور سفیر سریلانکا در غرفه پتروشیمی جم

  حضور سفیر سریلانکا در غرفه پتروشیمی جم

‎شریف انیس سفیر سریلانکا با حضور در غرفه پتروشیمی جم با مهندس بهزادی مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم در نشستی به تمایل کشورش در توسعه همکاری های تجاری در بخش پتروشیمی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم،سفیر سریلانکا با اشاره به تمایل کشورش به توسعه همکاری‎های تجاری با ایران گفت: ما علاقه‎مند به خرید فرآورده‎های نفتی از ایران هستیم.
شریف انیس» درباره برنامه‌های دولت متبوعش برای همکاری‌های تجاری و اقتصادی با ایران در زمینه‌های مختلف اظهار کرد: ایران و سریلانکا تجربه طولانی همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و دیپلماتیک با یکدیگر دارند و تلاش داریم همکاری‎ خود را با ایران در بخش پتروشیمی پیش ببریم.
وی توسعه مبادلات تجاری دوجانبه ایران و سریلانکا را محور نخست همکاری ها نام برد و افزود: در این زمینه فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ایران مدنظر ماست زیرا فرصت‌های بسیاری برای صادرات این محصولات به سریلانکا وجود دارد.
در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست مذاکرات و نشست‌های رودررو میان فعالان صنایع پتروشیمی ایران و دیگر کشورها همچون ترکیه برگزار خواهد شد، همچنین چهار همایش جانبی با حضور اتحادیه‎ها و شرکت‎های داخلی و خارجی فعال در صنعت پلاستیک در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‎شود.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 2 تا 5 مهر ماه 1397 (24 الی 27 سپتامبر 218 میلادی) از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

تصاویر
  • حضور سفیر سریلانکا در غرفه پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است