تاریخ انتشار: پنجشنبه 21 دی 1396
تندیس سه ستاره انرژی در واحد های الفینی به پتروشیمی جم

  تندیس سه ستاره انرژی در واحد های الفینی به پتروشیمی جم

شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس سه ستاره انرژی در گروه صنایع انرژی بر، در تولید الفین و تقدیرنامه رعایت معیار های مصرف انرژی در تولید مواد پلاستیکی و پلیمری در سومین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی با برگزاری مراسم اختتامیه در تاریخ دوشنبه 18 دی ماه در سالن همایش‌های مرکز مطالعات بهره‌وری و با حضور مقامات مسئول در حوزه انرژی و نمایندگان شرکت‌های برتر در این دوره از رقابت‌ها رسماً به کار خود پایان داد. 

در این دوره از جایزه ملی مدیریت انرژی که با حضور قریب به 85 شرکت فعال در حوزه صنایع انرژی‌بر برگزار گردید، شرکت پتروشیمی جم تنها شرکت دریافت کننده تندیس سه ستاره انرژی در واحد الفین در بین واحد های الفینی و  لوح تقدیردر رعایت مصرف انرژی در تولید مواد پلاستیکی و پلیمری ، جزئ پیشتازان دریافت جوایز قرار گرفت. 

جایزه ملی مدیریت انرژی که با هدف ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی، توسعه فرهنگ دستیابی به اهداف سازمانی با استفاده از مفاهیم مدیریت انرژی و همچنین ایجاد انگیزه نزد صاحبان صنایع مختلف جهت انجام فعالیت در این خصوص در کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی طراحی گردیده است، با جلب همراهی و همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بهره‌وری انرژی ایران، ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ملی استاندارد ایران برای سومین سال پیاپی برگزار گردید.

تیم مدیریت انرژی پتروشیمی جم، به منظور ارزیابی اقدامات انجام گرفته از زمان تأسیس این واحد و شناسایی رتبه انرژی پتروشیمی جم در میان دیگر صنایع انرژی‌بر، برای دومین ‌بار در سال جاری اقدام به حضور در این مراسم کرد. 

بدین منظور، در مرداد ماه سال جاری اظهارنامه شرکت در جایزه ملی مدیریت انرژی به ثبت دبیرخانه مربوطه رسید و پس از انجام ارزیابی اولیه و احراز شرایط، هماهنگی لازم جهت انجام مرحله دوم ارزیابی و حضور ارزیابان در سایت مجتمع انجام گرفت.

 لذا، در مهرماه سال جاری، گروه ارزیابان به مدت سه روز به بررسی سیستم مدیریت انرژی، گزارشات فنی واحد انرژی و مستندات انرژی پرداختند و گزارش پایانی ایشان در دفتر ریاست مجتمع شرکت به سمع مدیریت محترم مجتمع رسید.

در طی مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی که به منظور تقدیر از شرکت‌های برتر در حوزه انرژی برگزار گردید، مسئولان حاضردر سالن ضمن تشکر از شرکت‌های حاضر، به تشریح وضعیت موجود انرژی کشور و آخرین دستاوردهای بدست آمده در این حوزه پرداختند. 

در این مراسم، مهندس قزلباش، مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد خدمات و معیارهای مصرف انرژی، به ارائه گزارش کمیته اجرایی برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی پرداخت و سپس دکتر معظمی مشاور وزیر نفت، دکتر قبادیان معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر وکیلی رئیس کل سازمان بهینه سازی کشور، به ایراد سخنرانی پرداختند. سپس، از نمایندگان واحدهای برتر انرژی جهت اخذ گواهینامه دعوت به عمل آمد. گفتنی است، سرکارخانم مهندس حق دوست به نمایندگی از واحد مدیریت انرژی شرکت پتروشیمی جم در این مراسم حضور یافتند.

روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم کسب این افتخار را به همه همکاران شرکت تبریک عرض می‌نماید.

 

تصاویر
  • تندیس سه ستاره انرژی در واحد های الفینی به پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است